معرفی تیساگوشت

شرکـت صنايع غـذایی تیساگوشت با هدف تولید فرآورده های ‌گوشتی و پروتئینی، ازسال 1397 فعاليت خود را با نام تـجاری کیلا آغاز کرده و از مرداد سال 1400 با مدیریت جدید، به فعالیت خود ادامه می‌دهد. مدیریت جدید شرکت تیساگوشت، افزایش رضایت مشتریان، اولویت قراردادن کیفیت و افزایش کیفی محصولات و توجه به نوآوری را به عنوان اهداف اصلی خود می داند و تولید محصولات خود را با اتکا به مديريت کارآمد و پرسنل مجرب و استفاده از مدرن ترين سيستم های تـوليد ادامه می دهد.

محصولات تیساگوشت

واحد تولیدی تیسا گوشت در مساحتی به متراژ 3 هزار متر مربع و زیربنای 750 متر مربع بنا شده است . این واحد تولیدی با 26 نفر پرسنل در حال فعالیت است. قطعا هر رندی خواهان پیشرفت و تولیدات با کیفیت می باشد. محصولات تولیدی شرکت تیسا گوشت سوسيس و کالباس و انواع غذا های آماده و انواع گوشت‌های فرآوری شده کبابي و… است.

اهداف مدیریت تیساگوشت

1. استفاده از سالم‌ترین، با کیفیت‌ترین، مرغوب‌ترين و بهترين مواد اوليه برای توليد محصولات 2. افزایش محصولات و تنوع آنها و تولید محصولات جدید و با کیفیت 3. بهره گيری از مدرن ترين ماشين آلات و فناوري روز دنيا در راه اندازي کارخانه 4. استفاده از توان نيروي انسانی متخصص و مجرب 5. رضايت و سلامت مشتریان اصلی ترین و مهمترین اولويت شرکت تیسا گوشت است.

محصولات کی لا

سوسیس

کالباس

کوکتل

ژامبون